O nas

KudaPostupat – jest to portal o międzynarodowym znaczeniu, którego celem jest wyszukiwanie aktualnej i wiarygodnej informacji na temat instytucji edukacyjnych  w Europie. Platforma internetowa pomaga uczniom, abiturientom, studentom oraz ich rodzicom zdobywać nie tylko podstawowe informacje, które rozpowszechniają szkoły wyższe o różnych kategoriach i poziomach akredytacji, ale także dodatkowe informacje warte Twojej uwagi.

Projekt „KudaPostupat” składa się z trzech międzynarodowych stron – kudapostupat.ua, kudapostupat.com, topuniversitiesworld.com, skierowanych do różnych regionów i grup językowych.
Każdy portal jest zrobiony w taki sposób by pomóc studentom i abiturientom znaleźć wszystkie
niezbędne informacje odnośnie ośrodków edukacyjnych, programów edukacyjnych i kursów językowych oraz otrzymać pełne wsparcie informacyjne.
Wartość portalu internetowego KudaPostupat polega na tym, że to nie jest zwykła witryna-katalog, jest to wszechstronna platforma, która ma na celu:

 •  Zapoznanie się uczniów, studentów i abiturientów z ośrodkami edukacyjnymi Ukrainy i zagranicy;
 • Nawiązanie aktywnej komunikacji z instytucją edukacyjną bez pośredników, niezależnie od ich lokalizacji;
 • Nadanie wartościowej informacji o szczegółach nauki za granicą;
 • Przedstawia ranking najlepszych uczelni, uniwersytetów, liceów w zależności od poziomu akredytacji, form własności i specjalizacji;
 • Nadanie aktualnych informacji o rynku pracy oraz perspektywach pracy w przyszłości;
 • Gromadzenie i publikacja przydatnych informacji na temat przygotowania do testów zewnętrznych, rekrutacje 2018 roku, kursy językowe i in.e

Dążymy do tego, by stworzyć, wygodny w obsłudze , przejrzysty i dostępny system komunikacji pomiędzy młodymi ludźmi , którzy pragną zyskać naukę o wysokiej jakości, odnaleźć potrzebne kursy i ośrodki edukacyjne na Ukrainie i zagranicą.

W tym celu ciągłe aktualizujemy istniejącą bazę danych, która ma już ponad 5700 uczelni w 39 krajach świata. Pracujemy też nad dalszym rozwojem i ulepszaniem projektu, stale wypełniamy portal przydatną i właściwą informacją.

Platforma internetowa KudaPostupat nie jest zwykłym katalogiem lub rankingiem instytucji edukacyjnych. KudaPostupat – to wszechstronny międzynarodowy portal, zawierający wszystkie niezbędne informacje dla podjęcia prawidłowej decyzji od której zależy Twoja przyszłość.

Co my oferujemy:

 1. Wygodny i logiczny system wyszukiwania, pozwalający za pomocą kilku kliknięć odszukać interesującą Cię  informację.
 2. Najbardziej kompletne katalogi uczelni, uniwersytetów, licea  Europy z możliwością otrzymania informacji w trzech językach.
 3. Możliwość zdobycia nauki o wysokiej jakości zagranicą (Polska, Anglia, Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja itd.) i na najlepszych uczelniach.
 4. Możliwość samodzielnie otrzymywać aktualną informację o różnych ośrodkach edukacyjnych oraz ich dane kontaktowe.
 5. Bezpośrednia komunikacja z przedstawicielami instytucji edukacyjnych.
 6. Ciągłe aktualizowanie baz danych ośrodków edukacyjnych, ich rankingów, informacji o testach zewnętrznych, wiadomości oraz przydatnej informacji dla uczniów, abiturientów i studentów.

„Jak wybrać dobry zawód?”, „Do jakiej uczelni pójść po szkole podstawowej?”, „Jak otrzymać dyplom zagraniczny?” – to są kwestie, nadal aktualne dla uczniów, absolwentów szkół średnich, abiturientów i ich rodziców. Kierownicy instytucji edukacyjnych, doświadczeni specjaliści na poziomie międzynarodowym, socjologowie i psychologowie już wiedzą odpowiedz na te wszystkie pytania i gotowi dzielić się tym bezcennym doświadczeniem na naszym źródle internetowym. W czasy rozwoju techniki i przesycenia informacją, najważniejszym jest posiadanie i posługiwanie się informacją, aktualną i wiarygodną.

Każdy kto posiada informację – posiada własną przyszłość.

Zbuduj swoją przyszłość z nami!

Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?

Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań. Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje jednocześnie po kilkoch kryteriach:

Kraj nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+. Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.

Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

Jak działa portal Kudapostupat?

Co robisz, gdy chcesz znaleźć stronę internetową w Internecie? Oczywiście korzystasz z wyszukiwarki – Google, Yahoo lub innych+. Co robisz, gdy chcesz znaleźć nocleg podczas podróży – korzystasz na przykład z Booking.
Kudapostupat.ua – jest taką samą wyszukiwarką, która specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert instytucji edukacyjnych. Katalog monitoruje wszystkie uczelnie oraz wyszukuje wymagany uniwersytet według wybranego parametru.
Strona posiada również filtr, który pomoże absolwentowi wybrać najlepszą ofertę z 5746 uniwersytetów, Ukrainy i Europy.
Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?
Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań.
Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje według kilku kryteriów:
Kraje nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+.
Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne Uniwersytety. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.
Nasz portal jest zazwyczaj umieszczany w pierwszej piątce wyszukiwarki Google dla takich zapytań: Gdzie się udać, studiować w Polsce, studiować w Niemczech, studiować w Austrii, studiować za granicą, studiować w Bułgarii, studiować we Francji, studiować w Portugalii, studiować w Hiszpanii, studiować we Włoszech, studiować w Rumunii, studiować na Łotwie, studiować w Holandii, studiować w Czechach, stu- diować w Belgii, studiować na Węgrzech, studiować w Chorwacji, studiować w Szwecji, studio- wać na Litwie, studiować w Grecji.

Top Google – słowa kluczowe i miejsce w wyniku wyszukiwarki

 • Bezpłatne studia za granicą po ukończeniu ostatniej klasy(w oryginale “Безкоштовне навчання за кордоном після 11 класу”) – 1 miejsce w google
 • Dokąd się udać po 11 klasie (“куди поступати після 11 класу”) – 1 oraz 2 miejsca
 • Bezpłatne studia za granicą (безкоштовне навчання за кордоном) – 1,2,3 miejsca
 • Darmowe studia za granicą 2021 (Навчання за кордоном безкоштовно 2020) – 1,2,3
 • Studia w Polsce po 11 klasie zawody (Навчання в Польщі після 11 класу професії) – 1 miejsce Edukacja w Polsce po ukończeniu 11 klasy (Освіта в Польщі після 11 класу) – 1 miejsce
 • Granty na studia za granicą 2020 (Гранти на навчання за кордоном 2020) – 3 miejsce
 • Jak dostać się na studia do polskiego uniwersytetu (як поступити в польський університет) – 2 miejsce
 • Jak wstąpić na studia do polskiego uniwersytetu? (як вступити до польського університету) – 3 miejsce
 • Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Szanowni Przedstawiciele Uczelni!

Portal edukacyjny Kudapostupat  zaprasza Państwa do długotrwałej współpracy, która ma na celu ułatwienie wejścia na rynek ukraiński  i państw WNP cudzoziemskich uczelni i zwiększenie szans otrzymania dyplomu o znaczeniu międzynarodowym, państw WNP i sąsiednich państw.

Coraz bardziej popularne wśród mieszkańców państw WNP stają się studia wyższe, inżynieryjno -techniczne, a także staż za granicą. Nie wszyscy jednak już wiedząo istniejących możliwościach , o róznorodnych programach edukacyjnych i zaletach kształcenia się na różnych uczelniach i wszkołach wyższych.

Własnie dlatego został założony projekt  Kudapostupat , w ramach którego studenci mogą otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki wyjazdu za granicę, zamieszkania i opłaty za nauczanie, możliwości udziału  w programach wymiany doświadczeń.

Liczne publikacje i informacje pozwalają poinformować młodych ludzi na ile jest ważne zdobycie zawodu, na który jest zapotrzebowanie na całym świecie. Możliwość porównania stwarza zdrową konkurencję i każda uczelnia może zaprezentować swoją ofertę, odszukać właśnie tego studenta, który w przyszłości zostanie  żywą wizytówką danej uczelni w swoim państwie.

Współpraca z nami da możliwość:

– wejścia na rynek ukraińskiej edukacji,

– łatwego dostępu do wiarodajnej informacji o Państwa uczelni dla przyszłych studentów,

– podwyższenie rankingu wśród abiturientów,

-powiększenie ilości młodych ludzi zza granicy, którzy będą chcieli studiować na Państwa uczelni,

Co należy zrobić:

– zamieścić reklamę o Państwa uczelni i istniejących programach edukacyjnych w katalogu uczelni i szkół wyższych,

– wczesne informowanie o początku wstępnej rekrutacji,

– zwracać uwagę na nowe zawody, zmiany w polityce cen i warunki rekrutacji,

– ukierunkowanie w celu dokonania właściwego wyboru zawodu.

Międynarodowa wyższa edukacja jest obecnie prestażiwa i aktualna. Właśnie to staramy się donieść do abiturientów, którzy  poszukują uczelni  z ciekawą ofertą zawodową.

Zapraszamy do nas już dziś, żeby jutro o Państwa uczelni dowiedzieli się wszyscy.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/kudapostupat/

https://www.facebook.com/kudapostupatcom/

https://www.facebook.com/groups/1075363765963116/?source_id=1964286080502811

 

Топ-10 непопулярных специальностей по версии портала Куда Поступать
Блог
Топ-10 непопулярных специальностей по версии портала Куда Поступать
Возможна ли подработка или работа для студентов в Польше
Образование в Польше
Возможна ли подработка или работа для студентов в Польше
Кто имеет право на льготное поступление 2020 – объяснение МОН Украины
ВНО
Кто имеет право на льготное поступление 2020 – объяснение МОН Украины
Закон “Об образовании” – совместный договор Украины и Польши как компромисс ст. 7
Новости
Закон “Об образовании” – совместный договор Украины и Польши как компромисс ст. 7
Топ-10 самых опасных профессий
Новости
Топ-10 самых опасных профессий
Дания сокращает количество мест для иностранных студентов, обучающихся на англоязычных программах
Дания
Дания сокращает количество мест для иностранных студентов, обучающихся на англоязычных программах
Обучение в Канаде
Образование в Канаде
Обучение в Канаде
В Латвии прошел митинг в защиту школ нацменьшинств
Латвия
В Латвии прошел митинг в защиту школ нацменьшинств
Среднее образование в Австрии для иностранцев
Образование в Австрии
Среднее образование в Австрии для иностранцев
ТОП профессий в США
Новости
ТОП профессий в США
Венский университет получил 500 млн евро для развития криптоэкономики
Новости
Венский университет получил 500 млн евро для развития криптоэкономики
Политехника Вроцлава объявила добор студентов на свободные места
Вроцлав
Политехника Вроцлава объявила добор студентов на свободные места
Как проходит обучение в Чехии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Чехию в 2021 году?
Новости
Как проходит обучение в Чехии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Чехию в 2021 году?
Как проходит обучение в Словакии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Словакию в 2021 году?
Новое на сайте
Как проходит обучение в Словакии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Словакию в 2021 году?
Реалии учебы в Польше в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Польшу в 2021 году ?
Новости
Реалии учебы в Польше в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Польшу в 2021 году ?
12 мифов об образовании за рубежом
Без категории
12 мифов об образовании за рубежом
IELTS и TOEFL – тесты на знание английского языка
Новости
IELTS и TOEFL – тесты на знание английского языка
Профессии будущего
Образование в Украине
Профессии будущего
Образование в Германии без денег и экзаменов – новые возможности для студентов
Образование в Германии
Образование в Германии без денег и экзаменов – новые возможности для студентов
Программа Germany ZAV – как найти работу в Германии в 2020 году
Образование в Германии
Программа Germany ZAV – как найти работу в Германии в 2020 году
Востребованные женские профессии 2020 года
Новости
Востребованные женские профессии 2020 года
Самые востребованные профессии
Популярные
Самые востребованные профессии
Образование в Кракове
Краков
Образование в Кракове
Почему я выбрала высшее образование и жизнь в Польше?
Образование в Польше
Почему я выбрала высшее образование и жизнь в Польше?
X
Send this to a friend