O nas

KudaPostupat – jest to portal o międzynarodowym znaczeniu, którego celem jest wyszukiwanie aktualnej i wiarygodnej informacji na temat instytucji edukacyjnych  w Europie. Platforma internetowa pomaga uczniom, abiturientom, studentom oraz ich rodzicom zdobywać nie tylko podstawowe informacje, które rozpowszechniają szkoły wyższe o różnych kategoriach i poziomach akredytacji, ale także dodatkowe informacje warte Twojej uwagi.

Projekt „KudaPostupat” składa się z trzech międzynarodowych stron – kudapostupat.ua, kudapostupat.com, topuniversitiesworld.com, skierowanych do różnych regionów i grup językowych.
Każdy portal jest zrobiony w taki sposób by pomóc studentom i abiturientom znaleźć wszystkie
niezbędne informacje odnośnie ośrodków edukacyjnych, programów edukacyjnych i kursów językowych oraz otrzymać pełne wsparcie informacyjne.
Wartość portalu internetowego KudaPostupat polega na tym, że to nie jest zwykła witryna-katalog, jest to wszechstronna platforma, która ma na celu:

 •  Zapoznanie się uczniów, studentów i abiturientów z ośrodkami edukacyjnymi Ukrainy i zagranicy;
 • Nawiązanie aktywnej komunikacji z instytucją edukacyjną bez pośredników, niezależnie od ich lokalizacji;
 • Nadanie wartościowej informacji o szczegółach nauki za granicą;
 • Przedstawia ranking najlepszych uczelni, uniwersytetów, liceów w zależności od poziomu akredytacji, form własności i specjalizacji;
 • Nadanie aktualnych informacji o rynku pracy oraz perspektywach pracy w przyszłości;
 • Gromadzenie i publikacja przydatnych informacji na temat przygotowania do testów zewnętrznych, rekrutacje 2018 roku, kursy językowe i in.e

Dążymy do tego, by stworzyć, wygodny w obsłudze , przejrzysty i dostępny system komunikacji pomiędzy młodymi ludźmi , którzy pragną zyskać naukę o wysokiej jakości, odnaleźć potrzebne kursy i ośrodki edukacyjne na Ukrainie i zagranicą.

W tym celu ciągłe aktualizujemy istniejącą bazę danych, która ma już ponad 5700 uczelni w 39 krajach świata. Pracujemy też nad dalszym rozwojem i ulepszaniem projektu, stale wypełniamy portal przydatną i właściwą informacją.

Platforma internetowa KudaPostupat nie jest zwykłym katalogiem lub rankingiem instytucji edukacyjnych. KudaPostupat – to wszechstronny międzynarodowy portal, zawierający wszystkie niezbędne informacje dla podjęcia prawidłowej decyzji od której zależy Twoja przyszłość.

Co my oferujemy:

 1. Wygodny i logiczny system wyszukiwania, pozwalający za pomocą kilku kliknięć odszukać interesującą Cię  informację.
 2. Najbardziej kompletne katalogi uczelni, uniwersytetów, licea  Europy z możliwością otrzymania informacji w trzech językach.
 3. Możliwość zdobycia nauki o wysokiej jakości zagranicą (Polska, Anglia, Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja itd.) i na najlepszych uczelniach.
 4. Możliwość samodzielnie otrzymywać aktualną informację o różnych ośrodkach edukacyjnych oraz ich dane kontaktowe.
 5. Bezpośrednia komunikacja z przedstawicielami instytucji edukacyjnych.
 6. Ciągłe aktualizowanie baz danych ośrodków edukacyjnych, ich rankingów, informacji o testach zewnętrznych, wiadomości oraz przydatnej informacji dla uczniów, abiturientów i studentów.

„Jak wybrać dobry zawód?”, „Do jakiej uczelni pójść po szkole podstawowej?”, „Jak otrzymać dyplom zagraniczny?” – to są kwestie, nadal aktualne dla uczniów, absolwentów szkół średnich, abiturientów i ich rodziców. Kierownicy instytucji edukacyjnych, doświadczeni specjaliści na poziomie międzynarodowym, socjologowie i psychologowie już wiedzą odpowiedz na te wszystkie pytania i gotowi dzielić się tym bezcennym doświadczeniem na naszym źródle internetowym. W czasy rozwoju techniki i przesycenia informacją, najważniejszym jest posiadanie i posługiwanie się informacją, aktualną i wiarygodną.

Każdy kto posiada informację – posiada własną przyszłość.

Zbuduj swoją przyszłość z nami!

Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?

Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań. Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje jednocześnie po kilkoch kryteriach:

Kraj nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+. Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.

Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

Jak działa portal Kudapostupat?

Co robisz, gdy chcesz znaleźć stronę internetową w Internecie? Oczywiście korzystasz z wyszukiwarki – Google, Yahoo lub innych+. Co robisz, gdy chcesz znaleźć nocleg podczas podróży – korzystasz na przykład z Booking.
Kudapostupat.ua – jest taką samą wyszukiwarką, która specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert instytucji edukacyjnych. Katalog monitoruje wszystkie uczelnie oraz wyszukuje wymagany uniwersytet według wybranego parametru.
Strona posiada również filtr, który pomoże absolwentowi wybrać najlepszą ofertę z 5746 uniwersytetów, Ukrainy i Europy.
Dlaczego abiturienci i studenci wybierają właśnie naszą stronę internetową?
Na portalu KudaPostupat funkcjonuje wygodny filtr dla wyszukiwań.
Wszystkie chętne osoby mogą wyszukać potrzebne uczelnie, filtrując informacje według kilku kryteriów:
Kraje nauki – 36 państw. Miasto, gdzie rozmieszcza się uczelnia – 510+.
Specjalizacja – 28 kierunków. Sześć rodzajów instytucji edukacyjnych. Według własności – publiczne i prywatne Uniwersytety. Istnieje 10 kategorii poziomu kwalifikacji. Cztery rodzaje instytucji według poziomu akredytacji.
Nasz portal jest zazwyczaj umieszczany w pierwszej piątce wyszukiwarki Google dla takich zapytań: Gdzie się udać, studiować w Polsce, studiować w Niemczech, studiować w Austrii, studiować za granicą, studiować w Bułgarii, studiować we Francji, studiować w Portugalii, studiować w Hiszpanii, studiować we Włoszech, studiować w Rumunii, studiować na Łotwie, studiować w Holandii, studiować w Czechach, stu- diować w Belgii, studiować na Węgrzech, studiować w Chorwacji, studiować w Szwecji, studio- wać na Litwie, studiować w Grecji.

Top Google – słowa kluczowe i miejsce w wyniku wyszukiwarki

 • Bezpłatne studia za granicą po ukończeniu ostatniej klasy(w oryginale “Безкоштовне навчання за кордоном після 11 класу”) – 1 miejsce w google
 • Dokąd się udać po 11 klasie (“куди поступати після 11 класу”) – 1 oraz 2 miejsca
 • Bezpłatne studia za granicą (безкоштовне навчання за кордоном) – 1,2,3 miejsca
 • Darmowe studia za granicą 2021 (Навчання за кордоном безкоштовно 2020) – 1,2,3
 • Studia w Polsce po 11 klasie zawody (Навчання в Польщі після 11 класу професії) – 1 miejsce Edukacja w Polsce po ukończeniu 11 klasy (Освіта в Польщі після 11 класу) – 1 miejsce
 • Granty na studia za granicą 2020 (Гранти на навчання за кордоном 2020) – 3 miejsce
 • Jak dostać się na studia do polskiego uniwersytetu (як поступити в польський університет) – 2 miejsce
 • Jak wstąpić na studia do polskiego uniwersytetu? (як вступити до польського університету) – 3 miejsce
 • Takie funkcjonalności pozwalają szybko, wygodnie i dokładnie znaleźć uczelnie zgodnie z wymaganiami poszukujących.

Szanowni Przedstawiciele Uczelni!

Portal edukacyjny Kudapostupat  zaprasza Państwa do długotrwałej współpracy, która ma na celu ułatwienie wejścia na rynek ukraiński  i państw WNP cudzoziemskich uczelni i zwiększenie szans otrzymania dyplomu o znaczeniu międzynarodowym, państw WNP i sąsiednich państw.

Coraz bardziej popularne wśród mieszkańców państw WNP stają się studia wyższe, inżynieryjno -techniczne, a także staż za granicą. Nie wszyscy jednak już wiedząo istniejących możliwościach , o róznorodnych programach edukacyjnych i zaletach kształcenia się na różnych uczelniach i wszkołach wyższych.

Własnie dlatego został założony projekt  Kudapostupat , w ramach którego studenci mogą otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki wyjazdu za granicę, zamieszkania i opłaty za nauczanie, możliwości udziału  w programach wymiany doświadczeń.

Liczne publikacje i informacje pozwalają poinformować młodych ludzi na ile jest ważne zdobycie zawodu, na który jest zapotrzebowanie na całym świecie. Możliwość porównania stwarza zdrową konkurencję i każda uczelnia może zaprezentować swoją ofertę, odszukać właśnie tego studenta, który w przyszłości zostanie  żywą wizytówką danej uczelni w swoim państwie.

Współpraca z nami da możliwość:

– wejścia na rynek ukraińskiej edukacji,

– łatwego dostępu do wiarodajnej informacji o Państwa uczelni dla przyszłych studentów,

– podwyższenie rankingu wśród abiturientów,

-powiększenie ilości młodych ludzi zza granicy, którzy będą chcieli studiować na Państwa uczelni,

Co należy zrobić:

– zamieścić reklamę o Państwa uczelni i istniejących programach edukacyjnych w katalogu uczelni i szkół wyższych,

– wczesne informowanie o początku wstępnej rekrutacji,

– zwracać uwagę na nowe zawody, zmiany w polityce cen i warunki rekrutacji,

– ukierunkowanie w celu dokonania właściwego wyboru zawodu.

Międynarodowa wyższa edukacja jest obecnie prestażiwa i aktualna. Właśnie to staramy się donieść do abiturientów, którzy  poszukują uczelni  z ciekawą ofertą zawodową.

Zapraszamy do nas już dziś, żeby jutro o Państwa uczelni dowiedzieli się wszyscy.

Instagram ma już ponad 10.000 użytkowników https://www.instagram.com/kudapostupat/

Ten, kto posiada informacje – zarządza przyszłością.

Zbuduj z nami swoją przyszłość, dołącz do nas w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/kudapostupat/

https://www.facebook.com/kudapostupatcom/

https://www.facebook.com/groups/1075363765963116/?source_id=1964286080502811

 

Как стать медицинской сестрой или медицинским братом
ТОП профессий
Как стать медицинской сестрой или медицинским братом
Новые правила приема в колледжи и техникумы в 2018
Новости
Новые правила приема в колледжи и техникумы в 2018
Собеседование на Карту поляка: новые правила регистрации
Новости
Собеседование на Карту поляка: новые правила регистрации
Образование в Польше. Опольский политехнический университет
Блог
Образование в Польше. Опольский политехнический университет
Куда поступать после 11 класса: варианты продолжения образования и бесплатное обучение за рубежом
Новости
Куда поступать после 11 класса: варианты продолжения образования и бесплатное обучение за рубежом
Международный форум образования стартует в Киеве 24 октября
Новости
Международный форум образования стартует в Киеве 24 октября
Программы обмена студентами: цель и возможности
Стоит знать
Программы обмена студентами: цель и возможности
Форум «Успешный 11-классник» пройдет в Киеве 22 октября
Новости
Форум «Успешный 11-классник» пройдет в Киеве 22 октября
Официальная релокация: в какой стране можно остаться жить после окончания учебы
Новости
Официальная релокация: в какой стране можно остаться жить после окончания учебы
Профессия эколог
ТОП профессий
Профессия эколог
ТОП-10 самых востребованных профессий
Образование в Украине
ТОП-10 самых востребованных профессий
Как проходит обучение в Чехии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Чехию в 2021 году?
Новости
Как проходит обучение в Чехии в условиях пандемии Covid -19 и стоит ли поступать в Чехию в 2021 году?
Учеба в Польше для студентов из Казахстана: обзор возможностей и преимуществ
Без категории
Учеба в Польше для студентов из Казахстана: обзор возможностей и преимуществ
Куда поступать после 11 класса: варианты продолжения образования и бесплатное обучение за рубежом
Новости
Куда поступать после 11 класса: варианты продолжения образования и бесплатное обучение за рубежом
Перспективные профессии 2023: какие специалисты могут рассчитывать на повышение зарплаты даже во время войны?
Без категории
Перспективные профессии 2023: какие специалисты могут рассчитывать на повышение зарплаты даже во время войны?
Все, что нужно знать про особенности вождения в Польше
Новости
Все, что нужно знать про особенности вождения в Польше
ТОП-25 востребованных профессий в Европе: выбираем специальность, с которой вы точно не останетесь без денег
Новости
ТОП-25 востребованных профессий в Европе: выбираем специальность, с которой вы точно не останетесь без денег
ТОП-25 прибыльных женских профессий: где девушки могут зарабатывать больше мужчин?
Новости
ТОП-25 прибыльных женских профессий: где девушки могут зарабатывать больше мужчин?
ТОП-25 востребованных профессий 2023 года: где искать интересную работу с высокими зарплатами?
Новости
ТОП-25 востребованных профессий 2023 года: где искать интересную работу с высокими зарплатами?
Как выбрать свой идеальный университет на сайте «Куда поступать»
Новости
Как выбрать свой идеальный университет на сайте «Куда поступать»
Польша ждет украинских студентов: скидки и бонусы для абитуриентов из Украины от крупнейшего коммерческого университета Варшавы
Новое на сайте
Польша ждет украинских студентов: скидки и бонусы для абитуриентов из Украины от крупнейшего коммерческого университета Варшавы
Перспективные профессии 2023: какие специалисты могут рассчитывать на повышение зарплаты даже во время войны?
Новости
Перспективные профессии 2023: какие специалисты могут рассчитывать на повышение зарплаты даже во время войны?
Главные риски и преимущества ChatGPT (искусственного интеллекта) и полезный ли ChatGPT помощник?
Новости
Главные риски и преимущества ChatGPT (искусственного интеллекта) и полезный ли ChatGPT помощник?
Как устроиться на работу во время обучения: варианты активности и алгоритм действий
Новости
Как устроиться на работу во время обучения: варианты активности и алгоритм действий
X